Partners

Poulsen Biler ApS

Kontakt:
Vrøndingvej 8A
DK-8700 Horsens
Danmark

Tlf. +45 7467 1112

mail@poulsenbiler.com

http://www.poulsenbiler.com
 

Scanvo Trucks Danmark A/S
I Silkebrog er placeret centralt i jylland og
har et bredt udvalg af brugt materiel...

Kontakt:
Hårup Skovvej 7, Hårup
DK-8600 Silkeborg
Danmark

Tlf: 0045 87 24 43 70

info@scanvo.dk

http://www.scanvo.dk
 

CPH Trucks A/S
Centralt beliggende op ad Køge
Bugt Motorvejen i Greve.

Kontakt:
CPH Trucks A/S
Ventrupvej 30
2670 Greve
Danmark

Tlf. +45 2498 4777

info@cphtrucks.dk

http://www.cphtrucks.dk
 
 Kontakta Scanvo

VD
Försäljning - Inköp - Uthyrning
Allan Andersen
Tel:+46 340 84 001
Mobil:+46 70 359 1000
allan@scanvo.se  

Vice VD
Försäljning - Marknadsföringsansvarig - Uthyrning
Roland Poulsen
Tel:+46 340 84 005
Mobil:+46 70 359 1702
roland@scanvo.se  

Säljare
Försäljning - Uthyrning
Magnus Kjellman
Tel: +46 340 84 003
Mobil: +46 70 359 11 06
magnus@scanvo.se  

Investeringsrådgivare
Kenneth Liljeson
Mobil:+46 70 359 0065
kenneth@scanvo.se
 

Reklamationsansvarig
Nicklas Jörnås
Mobil:+46 70 359 1100
nicklas@scanvo.se  

Administrationen & Ekonomi
Scanvo Lastbil AB
Ing-Marie Bertilsson
Tel: +46 340 84 006
ingmarie@scanvo.se  

Administrationen & Ekonomi
Scanvo Verkstad AB & Scanvo Hyr AB
Monica Eriksson
Tel: +46 340 84 002
monica@scanvo.se  

Leveransman
Peder Hellberg
Tel: +46 340 84000
Mobil: +46 70 359 1102
 

Bilvård
Jonas Bentsson
Tel 0340 84000
 

Verkstadschef
Claus Andersen
Tel +46 70 359 1200
claus@scanvo.se
 

Kundmottagare / Verkmästare
Jan-Ove Lundin
Tel + 46 76 040 3811
jan-ove@scanvo.se  

Reservdelskoordinator
Göte Karlsson
Tel.+46 70-331 89 44
gote@scanvo.se  

Reservdelsansvarig
Philip Koefoed Bredahl
Tel +46 70 359 6405
philip@scanvo.se  

Elektriker
Lasse Brunnsåker
Tel +46 70 636 49 45
lasse@scanvo.se  

Mekaniker
Emil Karlsson
Tel +46 70 359 1300
emil@scanvo.se  

 Centralt placerad vid Varberg Nord
Besöksdress
SCANVO LASTBIL AB
Honungsgatan 6
432 48 Varberg (Varberg Nord vid motorväg E6)    


Postadress
Scanvo Lastbil AB
Box 1103
432 15 Varberg

Google Maps einbinden
 Genvägar
 LASTBILAR
 DRAGBILAR
 EFTER FORDON
 ÖVRIGT
 Kommission
 Utvalda annonser